Satılık - Daire 119 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
259 200 €
2178 €/m²
Property 45660 photo 1
Property 45660 photo 2
Property 45660 photo 3
Property 45660 photo 4
  • Nesne kodu 45660
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 119 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 119 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği