Satılık - Daire 45 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
182 400 €
4053 €/m²
Property 45657 photo 1
Property 45657 photo 2
Property 45657 photo 3
Property 45657 photo 4
  • Nesne kodu 45657
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 45 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

satılık 45 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
253 800 € 4880 €/m²
  • Nesne kodu 40285
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
173 000 € 2246 €/m²
  • Nesne kodu 56426
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği