Satılık - Daire 91 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
370 000 €
4066 €/m²
Property 45611 photo 1
Property 45611 photo 2
Property 45611 photo 3
Property 45611 photo 4
  • Nesne kodu 45611
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 91 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 91 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
417 850 €
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
305 000 €
  • Nesne kodu 37029
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
421 974 €
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
330 000 €
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
355 000 €
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 €
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
340 000 €
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
500 000 €
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
340 000 €
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1000 m