Satılık - Daire 95 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
340 000 €
3579 €/m²
Property 45601 photo 1
Property 45601 photo 2
Property 45601 photo 3
Property 45601 photo 4
Property 45601 photo 5
Property 45601 photo 6
  • Nesne kodu 45601
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 95 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

satılık 95 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği