Satılan

Satılık - Daire 119 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
850 000 €
7143 €/m²
Property 45547 photo 1
Property 45547 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 119 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
735 000 € 6621 €/m²
  • Nesne kodu 64242
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Nesne kodu 64413
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Nesne kodu 64496
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
930 000 € 4673 €/m²
  • Nesne kodu 64685
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 7251 €/m²
  • Nesne kodu 64741
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
715 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 64856
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
855 000 € 7008 €/m²
  • Nesne kodu 64945
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
910 000 € 7459 €/m²
  • Nesne kodu 64957
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği