Satılık - Arsa 300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
20 000 €
66 €/m²
Property 45421 photo 1
Property 45421 photo 2
Property 45421 photo 3
Property 45421 photo 4
Property 45421 photo 5
Property 45421 photo 6
Property 45421 photo 7
Property 45421 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
27 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 40463
  • Metrekare 1298 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
20 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 26819
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
27 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 45422
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
28 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 20967
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
27 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 42347
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
25 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 31303
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
25 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 35785
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
18 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35625
  • Metrekare 1119 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
20 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 21542
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
20 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 35957
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği