Satılık - Daire 115 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 500 000 €
4348 €/m²
Property 45190 photo 1
Property 45190 photo 2
Property 45190 photo 3
Property 45190 photo 4
Property 45190 photo 5
Property 45190 photo 6
  • Nesne kodu 45190
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 115 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 115 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
451 998 € 9224 €/m²
  • Nesne kodu 36942
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
505 000 € 8278 €/m²
  • Nesne kodu 36960
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
422 500 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 37004
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 850 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 3804 €/m²
  • Nesne kodu 51967
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 3
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği