Satılık - Daire 162 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
355 000 €
2191 €/m²
Property 45076 photo 1
Property 45076 photo 2
Property 45076 photo 3
Property 45076 photo 4
Property 45076 photo 5
Property 45076 photo 6
Property 45076 photo 7
Property 45076 photo 8
Property 45076 photo 9
  • Nesne kodu 45076
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 162 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 162 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği