Satılık - Müstakil ev 163 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
360 000 €
2209 €/m²
Property 44816 photo 1
Property 44816 photo 2
Property 44816 photo 3
Property 44816 photo 4
Property 44816 photo 5
Property 44816 photo 6
Property 44816 photo 7
Property 44816 photo 8
Property 44816 photo 9
Property 44816 photo 10
Property 44816 photo 11
Property 44816 photo 12
Property 44816 photo 13
Property 44816 photo 14
Property 44816 photo 15
Property 44816 photo 16
Property 44816 photo 17
Property 44816 photo 18
Property 44816 photo 19
Property 44816 photo 20
  • Nesne kodu 44816
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 163 m²
  • Arazi büyüklüğü 385 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2019
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 163 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2208 €/m²
  • Nesne kodu 44816
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3007 €/m²
  • Nesne kodu 48471
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2993 €/m²
  • Nesne kodu 49141
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3553 €/m²
  • Nesne kodu 49143
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 59501
  • Metrekare 305 m²
Satılık
495 000 € 1767 €/m²
  • Nesne kodu 65255
  • Metrekare 280 m²

Bülten aboneliği