Satılan

Satılık - Daire 74 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 44371 photo 1
Property 44371 photo 2
Property 44371 photo 3
Property 44371 photo 4
Property 44371 photo 5
Property 44371 photo 6
Property 44371 photo 7
Property 44371 photo 8
Property 44371 photo 9
Property 44371 photo 10
Property 44371 photo 11
  • Nesne kodu 44371
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 74 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: diğer
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 74 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
280 000 € 1904 €/m²
  • Nesne kodu 65398
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 5
Satılık
138 000 € 3729 €/m²
  • Nesne kodu 65429
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
190 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 65433
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
260 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 65434
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
99 000 € 4304 €/m²
  • Nesne kodu 65453
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
126 000 € 1482 €/m²
  • Nesne kodu 65484
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
120 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65492
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 65508
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
325 000 € 2241 €/m²
  • Nesne kodu 65509
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 1550 €/m²
  • Nesne kodu 65510
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği