Satılık - Villa 320 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
900 000 €
2813 €/m²
Property 44089 photo 1
Property 44089 photo 2
Property 44089 photo 3
Property 44089 photo 4
Property 44089 photo 5
Property 44089 photo 6
Property 44089 photo 7
Property 44089 photo 8
Property 44089 photo 9
  • Nesne kodu 44089
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 320 m²
  • Arazi büyüklüğü 500 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 320 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
890 000 € 4009 €/m²
  • Nesne kodu 43982
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 44089
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği