Satılık - Arsa 16000 m² Cyclades’de

Yunanistan Ege Adaları Cyclades
330 000 € 320 000 €
20 €/m²
Property 43737 photo 1
Property 43737 photo 2
Property 43737 photo 3
Property 43737 photo 4
  • Nesne kodu 43737
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 16000 m²
  • Bölge Cyclades
  • Location Cyclades (Ege Adaları)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 16000 metrekare Cyclades’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 8362
  • Metrekare 42413 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
480 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 11554
  • Metrekare 13332 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
450 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 21523
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
280 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 31210
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 160 m
Satılık
280 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 35216
  • Metrekare 27000 m²
Satılık
265 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 36624
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
470 000 € 340 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 39553
  • Metrekare 8900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
330 000 € 320 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43737
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 47458
  • Metrekare 7750 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
330 000 € 1031 €/m²
  • Nesne kodu 65154
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği