Property 4337 photo 1
Property 4337 photo 2
Property 4337 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 601 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 360 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 30175
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
550 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 34277
  • Metrekare 2360 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Yatırım Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Önerilen Satılık
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 44215
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 52870
  • Metrekare 1322 m²
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği