İstek üzeri
Property 42509 photo 1
Property 42509 photo 2
Property 42509 photo 3
Property 42509 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2005
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 840 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 45087
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Yatırım Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği