Satılık - Daire 106 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
250 000 €
2358 €/m²
Property 42395 photo 1
Property 42395 photo 2
Property 42395 photo 3
Property 42395 photo 4
Property 42395 photo 5
Property 42395 photo 6
Property 42395 photo 7
Property 42395 photo 8
Property 42395 photo 9
Property 42395 photo 10
Property 42395 photo 11
Property 42395 photo 12
Property 42395 photo 13
Property 42395 photo 14
Property 42395 photo 15
Property 42395 photo 16
Property 42395 photo 17
Property 42395 photo 18
Property 42395 photo 19
Property 42395 photo 20
Property 42395 photo 21
  • Nesne kodu 42395
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 106 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 106 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
305 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 37029
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
315 000 € 1711 €/m²
  • Nesne kodu 52141
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
298 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 52506
  • Metrekare 233 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği