225 000 € 180 000 €
57 €/m²
Property 4191 photo 1
Property 4191 photo 2
Property 4191 photo 3
Property 4191 photo 4
Property 4191 photo 5
Property 4191 photo 6
Property 4191 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 76 km

Açıklama

Satılık Arsa 3150 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 4731
  • Metrekare 12081 m²
  • Denize uzaklık 410 m
Satılık
300 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 5122
  • Metrekare 3391 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 6626
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
220 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 9371
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 10762
  • Metrekare 3100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 11082
  • Metrekare 6534 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
330 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 11395
  • Metrekare 7125 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 11424
  • Metrekare 4123 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 11429
  • Metrekare 6533 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 13579
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği