Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41433 photo 1
Property 41433 photo 2
Property 41433 photo 3
  • Nesne kodu 41433
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
845 000 € 8711 €/m²
  • Nesne kodu 51526
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Nesne kodu 51528
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
319 900 € 3231 €/m²
  • Nesne kodu 51661
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 3674 €/m²
  • Nesne kodu 51903
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 2
Satılık
344 000 € 3698 €/m²
  • Nesne kodu 51906
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
640 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 51939
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 4
Satılık
530 000 € 1992 €/m²
  • Nesne kodu 51952
  • Metrekare 266 m²
  • Rooms 4
Satılık
326 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 51953
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Nesne kodu 52044
  • Metrekare 282 m²
  • Rooms 6
Satılık
297 500 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 52049
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği