Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41432 photo 1
Property 41432 photo 2
Property 41432 photo 3
  • Nesne kodu 41432
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Nesne kodu 56357
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
495 000 € 7734 €/m²
  • Nesne kodu 56452
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 2
Satılık
730 000 € 7525 €/m²
  • Nesne kodu 56457
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
890 000 € 7235 €/m²
  • Nesne kodu 56458
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Nesne kodu 56476
  • Metrekare 356 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 4888 €/m²
  • Nesne kodu 56483
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
580 000 € 4873 €/m²
  • Nesne kodu 56484
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
523 000 € 3463 €/m²
  • Nesne kodu 56549
  • Metrekare 151 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3965 €/m²
  • Nesne kodu 56555
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
678 030 € 4644 €/m²
  • Nesne kodu 56588
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği