Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41426 photo 1
Property 41426 photo 2
Property 41426 photo 3
  • Nesne kodu 41426
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Nesne kodu 41342
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Nesne kodu 41343
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Nesne kodu 41344
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Nesne kodu 41345
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Nesne kodu 41346
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Nesne kodu 41347
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Nesne kodu 41348
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Nesne kodu 41349
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Nesne kodu 41350
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Nesne kodu 41351
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği