Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41416 photo 1
Property 41416 photo 2
Property 41416 photo 3
  • Nesne kodu 41416
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 € 5064 €/m²
  • Nesne kodu 41278
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Nesne kodu 41283
  • Metrekare 116 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Nesne kodu 41285
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 41286
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Nesne kodu 41288
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Nesne kodu 41292
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Nesne kodu 41293
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Nesne kodu 41294
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Nesne kodu 41295
  • Metrekare 207 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Nesne kodu 41296
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği