Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • Nesne kodu 41412
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 6500 €/m²
  • Nesne kodu 50617
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2359 €/m²
  • Nesne kodu 50921
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2980 €/m²
  • Nesne kodu 50925
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2689 €/m²
  • Nesne kodu 50926
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Nesne kodu 51111
  • Metrekare 968 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
380 000 € 4418 €/m²
  • Nesne kodu 51113
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 51114
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6159 €/m²
  • Nesne kodu 51193
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 3789 €/m²
  • Nesne kodu 51289
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 51299
  • Metrekare 1357 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği