Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41399 photo 1
Property 41399 photo 2
Property 41399 photo 3
  • Nesne kodu 41399
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Nesne kodu 41352
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Nesne kodu 41353
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Nesne kodu 41354
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Nesne kodu 41355
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Nesne kodu 41356
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Nesne kodu 41357
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Nesne kodu 41358
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Nesne kodu 41359
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Nesne kodu 41360
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Nesne kodu 41361
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği