Satılık - Daire 81 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41379 photo 1
Property 41379 photo 2
Property 41379 photo 3
  • Nesne kodu 41379
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 81 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 81 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Nesne kodu 44433
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Nesne kodu 44434
  • Metrekare 254 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
489 000 € 5147 €/m²
  • Nesne kodu 44483
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Nesne kodu 44656
  • Metrekare 151 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Nesne kodu 44730
  • Metrekare 152 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Nesne kodu 44807
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
350 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 44950
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
850 000 € 7024 €/m²
  • Nesne kodu 44952
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Nesne kodu 44953
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 11250 €/m²
  • Nesne kodu 44955
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği