Satılık - Yatırım, iş 126 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
750 000 €
5952 €/m²
Property 40735 photo 1
Property 40735 photo 2
Property 40735 photo 3
Property 40735 photo 4
Property 40735 photo 5
Property 40735 photo 6
  • Nesne kodu 40735
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 126 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

satılık iş amaçlı 126 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 5952 €/m²
  • Nesne kodu 40735
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
945 000 € 4655 €/m²
  • Nesne kodu 42753
  • Metrekare 203 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 100 000 € 7189 €/m²
  • Nesne kodu 44296
  • Metrekare 153 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
990 000 € 7071 €/m²
  • Nesne kodu 44800
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 000 000 € 4830 €/m²
  • Nesne kodu 50520
  • Metrekare 207 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği