Satılık - Daire 52 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
253 800 €
4881 €/m²
Property 40285 photo 1
Property 40285 photo 2
Property 40285 photo 3
Property 40285 photo 4
Property 40285 photo 5
Property 40285 photo 6
Property 40285 photo 7
Property 40285 photo 8
Property 40285 photo 9
Property 40285 photo 10
  • Nesne kodu 40285
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 52 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 52 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği