Satılık - Villa 175 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
650 000 €
3714 €/m²
Property 40270 photo 1
Property 40270 photo 2
Property 40270 photo 3
Property 40270 photo 4
Property 40270 photo 5
Property 40270 photo 6
Property 40270 photo 7
Property 40270 photo 8
  • Nesne kodu 40270
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 175 m²
  • Arazi büyüklüğü 380 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 175 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 4009 €/m²
  • Nesne kodu 43982
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 44089
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 3071 €/m²
  • Nesne kodu 49302
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği