Satılık - Mezonet 130 m² Loutraki’de

Yunanistan Attica Atina - Batı
200 000 €
1538 €/m²
Property 4005 photo 1
Property 4005 photo 2
Property 4005 photo 3
  • Nesne kodu 4005
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 130 m²
  • Arazi büyüklüğü 2400 m²
  • Bölge Loutraki
  • Location Atina - Batı (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Levels: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Loutraki’de satılık 130 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 4005
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
180 000 € 1161 €/m²
  • Nesne kodu 4006
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 11558
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 1793 €/m²
  • Nesne kodu 39035
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 6
Satılık
270 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 39036
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği