Satılık - Mezonet 90 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
550 000 €
6111 €/m²
Property 39230 photo 1
Property 39230 photo 2
Property 39230 photo 3
Property 39230 photo 4
Property 39230 photo 5
Property 39230 photo 6
Property 39230 photo 7
Property 39230 photo 8
  • Nesne kodu 39230
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 90 m²
  • Arazi büyüklüğü 138 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2700 m
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 90 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
560 000 € 5894 €/m²
  • Nesne kodu 33349
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
560 000 € 4516 €/m²
  • Nesne kodu 33354
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
665 000 € 4156 €/m²
  • Nesne kodu 33860
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 39230
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 42311
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
660 000 € 550 000 € 3594 €/m²
  • Nesne kodu 46925
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 50543
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
635 000 € 3413 €/m²
  • Nesne kodu 52250
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği