Satılık - Daire 147 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
165 000 €
1122 €/m²
Property 37633 photo 1
Property 37633 photo 2
Property 37633 photo 3
Property 37633 photo 4
  • Nesne kodu 37633
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 147 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 147 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 37632
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 1122 €/m²
  • Nesne kodu 37633
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 43903
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 49193
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2117 €/m²
  • Nesne kodu 52130
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2416 €/m²
  • Nesne kodu 52181
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği