Satılan

Satılık - Daire 70 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
75 000 €
1071 €/m²
Property 373 photo 1
Property 373 photo 2
Property 373 photo 3
Property 373 photo 4
Property 373 photo 5
Property 373 photo 6
Property 373 photo 7
  • Nesne kodu 373
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 70 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1974
  • Oda sayısı: 2: холл, салон, 2 спальни, кухня, туалет и балконы с 2 сторон
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 34878
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
85 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 34880
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Nesne kodu 52854
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
108 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59744
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
76 000 € 1288 €/m²
  • Nesne kodu 62549
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63856
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Nesne kodu 64410
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği