Satılan

Satılık - Mezonet 135 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
240 000 €
1778 €/m²
Property 372 photo 1
Property 372 photo 2
Property 372 photo 3
Property 372 photo 4
Property 372 photo 5
Property 372 photo 6
Property 372 photo 7
  • Nesne kodu 372
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 135 m²
  • Arazi büyüklüğü 285 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 3: 0 этаж: спальня, ванная, склад и котельная. 1 этаж : салон и кухня с балконами. 2 этаж: 2 спальни и ванная
  • Diğer olanaklar: центральное отопление, сигнализация, проводка под систему кондиционирования, солнечная батарея для горячей воды, барбекю, автополив
  • Denize mesafe: 25 m
  • Havaalanına uzaklık: 150 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 135 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 62900
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 63505
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 1982 €/m²
  • Nesne kodu 64128
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
305 000 € 2033 €/m²
  • Nesne kodu 64536
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
235 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 64606
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
210 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65186
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 65253
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 65419
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 3316 €/m²
  • Nesne kodu 65471
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği