Satılık - Daire 76 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
330 000 €
4342 €/m²
Property 37034 photo 1
Property 37034 photo 2
  • Nesne kodu 37034
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 76 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 76 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
422 500 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 37004
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 850 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 37029
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği