Satılık - Daire 117 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
305 000 €
2607 €/m²
Property 37029 photo 1
Property 37029 photo 2
Property 37029 photo 3
Property 37029 photo 4
  • Nesne kodu 37029
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 117 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2900 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 117 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
315 000 € 1711 €/m²
  • Nesne kodu 52141
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 1542 €/m²
  • Nesne kodu 52190
  • Metrekare 175 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği