Satılık - Daire 91 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
422 500 €
4643 €/m²
Property 37004 photo 1
Property 37004 photo 2
Property 37004 photo 3
Property 37004 photo 4
  • Nesne kodu 37004
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 91 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 91 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği