Satılık - Villa 135 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
2 000 000 €
14815 €/m²
Property 36963 photo 1
Property 36963 photo 2
Property 36963 photo 3
Property 36963 photo 4
Property 36963 photo 5
Property 36963 photo 6
Property 36963 photo 7
Property 36963 photo 8
Property 36963 photo 9
Property 36963 photo 10
Property 36963 photo 11
Property 36963 photo 12
Property 36963 photo 13
  • Nesne kodu 36963
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 135 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 135 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 3 yatak odası, amerikan mutfak, 4 banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Nesne kodu 19768
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Nesne kodu 36963
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Nesne kodu 36966
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 44484
  • Metrekare 640 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 45599
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Nesne kodu 45607
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği