Satılık - Daire 41 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
340 263 €
8299 €/m²
Property 36943 photo 1
Property 36943 photo 2
Property 36943 photo 3
Property 36943 photo 4
Property 36943 photo 5
Property 36943 photo 6
Property 36943 photo 7
  • Nesne kodu 36943
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 41 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 320 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 41 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 5555 €/m²
  • Nesne kodu 18005
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
451 998 € 9224 €/m²
  • Nesne kodu 36942
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
422 500 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 37004
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 850 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
385 000 € 3468 €/m²
  • Nesne kodu 55973
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği