Satılık - Arsa 4972 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
44 €/m²
Property 3625 photo 1
Property 3625 photo 2
Property 3625 photo 3
Property 3625 photo 4
Property 3625 photo 5
Property 3625 photo 6
Property 3625 photo 7
Property 3625 photo 8
Property 3625 photo 9
Property 3625 photo 10
Property 3625 photo 11
Property 3625 photo 12
Property 3625 photo 13
Property 3625 photo 14
Property 3625 photo 15
Property 3625 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 4972 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 190 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 43703
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 44584
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46063
  • Metrekare 7606 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
220 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 46069
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m

Bülten aboneliği