200 000 €
36 €/m²
Property 3410 photo 1
Property 3410 photo 2
Property 3410 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 0 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
195 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63662
  • Metrekare 985 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği