Satılan

Satılık - Dubleks 147 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
İstek üzeri
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2013
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Atina’da satılık 147 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 2. kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 3. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 37958
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 7352 €/m²
  • Nesne kodu 38761
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 3030 €/m²
  • Nesne kodu 48776
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 6
Satılık
232 000 € 2900 €/m²
  • Nesne kodu 48827
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 550 000 € 9732 €/m²
  • Nesne kodu 49400
  • Metrekare 262 m²
  • Rooms 5
Satılık
265 000 € 3955 €/m²
  • Nesne kodu 49710
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
370 000 € 2312 €/m²
  • Nesne kodu 50468
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 3088 €/m²
  • Nesne kodu 50472
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 51571
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 600 000 € 6274 €/m²
  • Nesne kodu 51775
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği