Satılık - Müstakil ev 340 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
600 000 €
1765 €/m²
Property 33178 photo 1
Property 33178 photo 2
Property 33178 photo 3
Property 33178 photo 4
Property 33178 photo 5
Property 33178 photo 6
Property 33178 photo 7
Property 33178 photo 8
Property 33178 photo 9
Property 33178 photo 10
  • Nesne kodu 33178
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 340 m²
  • Arazi büyüklüğü 1100 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1998
  • Oda sayısı: 6
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

satılık 340 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 5 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
590 000 € 4720 €/m²
  • Nesne kodu 18655
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 33178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
761 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 37252
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
630 000 € 3937 €/m²
  • Nesne kodu 43210
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği