Satılık - Arsa Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
260 000 €
903 €/m²
Property 3306 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Atina’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 172 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
246 000 € 1430 €/m²
  • Nesne kodu 12355
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
320 000 € 1391 €/m²
  • Nesne kodu 20318
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
260 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 21242
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
300 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 21330
  • Metrekare 1012 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
270 000 € 1084 €/m²
  • Nesne kodu 25225
  • Metrekare 249 m²
Satılık
230 000 € 842 €/m²
  • Nesne kodu 25227
  • Metrekare 273 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 31793
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
330 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 32655
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 24000 m
Satılık
350 000 € 2187 €/m²
  • Nesne kodu 35049
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37930
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği