Satılan

Satılık - Daire 34 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 3264 photo 1
Property 3264 photo 2
Property 3264 photo 3
Property 3264 photo 4
Property 3264 photo 5
Property 3264 photo 6
Property 3264 photo 7
Property 3264 photo 8
Property 3264 photo 9
Property 3264 photo 10
Property 3264 photo 11
Property 3264 photo 12
Property 3264 photo 13
Property 3264 photo 14
  • Nesne kodu 3264
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 34 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,01%
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 34 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 65259
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
102 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65281
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
175 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 65289
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 65290
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3534 €/m²
  • Nesne kodu 65291
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3770 €/m²
  • Nesne kodu 65294
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 3706 €/m²
  • Nesne kodu 65295
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği