Satılan

Satılık - Daire 70 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 3262 photo 1
Property 3262 photo 2
Property 3262 photo 3
Property 3262 photo 4
Property 3262 photo 5
Property 3262 photo 6
Property 3262 photo 7
Property 3262 photo 8
Property 3262 photo 9
Property 3262 photo 10
Property 3262 photo 11
  • Nesne kodu 3262
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 70 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,23%
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
265 000 € 3630 €/m²
  • Nesne kodu 65900
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
158 000 € 6076 €/m²
  • Nesne kodu 65924
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
43 000 € 796 €/m²
  • Nesne kodu 65931
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
335 000 € 4294 €/m²
  • Nesne kodu 65932
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 65935
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 65936
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Seçkin Kiralık
den 720 € /her ay 7 €/m²
  • Nesne kodu 65943
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği