Satılan

Satılık - Müstakil ev 548 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
900 000 €
1642 €/m²
Property 3195 photo 1
Property 3195 photo 2
Property 3195 photo 3
Property 3195 photo 4
Property 3195 photo 5
Property 3195 photo 6
Property 3195 photo 7
Property 3195 photo 8
Property 3195 photo 9
Property 3195 photo 10
Property 3195 photo 11
Property 3195 photo 12
Property 3195 photo 13
Property 3195 photo 14
Property 3195 photo 15
Property 3195 photo 16
Property 3195 photo 17
Property 3195 photo 18
Property 3195 photo 19
Property 3195 photo 20
Property 3195 photo 21
Property 3195 photo 22
Property 3195 photo 23
Property 3195 photo 24
Property 3195 photo 25
Property 3195 photo 26
Property 3195 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 7
  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 548 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 3719
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 5518
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 3
Satılık
730 000 € 2147 €/m²
  • Nesne kodu 7178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 050 000 € 2441 €/m²
  • Nesne kodu 9145
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 12
Satılık
980 000 € 4083 €/m²
  • Nesne kodu 19457
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
790 000 € 2925 €/m²
  • Nesne kodu 19879
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Yatırım Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 19943
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
950 000 € 3454 €/m²
  • Nesne kodu 21564
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 9
Satılık
750 000 € 3676 €/m²
  • Nesne kodu 23153
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 5
Satılık
855 000 € 3120 €/m²
  • Nesne kodu 23339
  • Metrekare 274 m²
  • Rooms 10

Bülten aboneliği