Satılık - Daire 92 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
170 000 €
1848 €/m²
Property 30320 photo 1
Property 30320 photo 2
Property 30320 photo 3
Property 30320 photo 4
Property 30320 photo 5
Property 30320 photo 6
Property 30320 photo 7
Property 30320 photo 8
Property 30320 photo 9
  • Nesne kodu 30320
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 92 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Garaj

Açıklama

satılık 92 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, yüzme havuzu, garaj, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 52139
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 1
Satılık
230 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52184
  • Metrekare 118 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
230 000 € 3484 €/m²
  • Nesne kodu 55971
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2450 €/m²
  • Nesne kodu 56141
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği