112 000 €
280 €/m²
Property 29410 photo 1
Property 29410 photo 2
Property 29410 photo 3
Property 29410 photo 4
Property 29410 photo 5
Property 29410 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 49026
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
120 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 49798
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56351
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57991
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 59063
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 59066
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 59551
  • Metrekare 792 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 59910
  • Metrekare 1206 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
140 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 59995
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
90 000 € 434 €/m²
  • Nesne kodu 60183
  • Metrekare 207 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği