Satılık - Arsa 1250 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
70 000 €
56 €/m²
Property 28739 photo 1
Property 28739 photo 2
Property 28739 photo 3
Property 28739 photo 4
Property 28739 photo 5
Property 28739 photo 6
Property 28739 photo 7
Property 28739 photo 8
Property 28739 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 1250 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
82 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40718
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
96 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 40719
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
75 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 42006
  • Metrekare 616 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42009
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
65 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 42640
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 42682
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
60 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 43283
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 43619
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44519
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği