Satılık - Villa 133 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
540 000 €
4060 €/m²
Property 27179 photo 1
Property 27179 photo 2
Property 27179 photo 3
Property 27179 photo 4
Property 27179 photo 5
Property 27179 photo 6
Property 27179 photo 7
Property 27179 photo 8
  • Nesne kodu 27179
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 133 m²
  • Arazi büyüklüğü 508 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 133 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 26371
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
593 900 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 52329
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 1
Satılık
481 535 € 2832 €/m²
  • Nesne kodu 52353
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği