Satılık - Otel 224 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki
İstek üzeri
Property 2704 photo 1
Property 2704 photo 2
Property 2704 photo 3
Property 2704 photo 4
Property 2704 photo 5
Property 2704 photo 6
Property 2704 photo 7
Property 2704 photo 8
Property 2704 photo 9
Property 2704 photo 10
Property 2704 photo 11
Property 2704 photo 12
Property 2704 photo 13
  • Nesne kodu 2704
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Otel
  • Metrekare 224 m²
  • Bölge Athos (Chalkidiki)
  • Location Halkidiki (Makedonya)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2008
  • Plaj: песчаный с пологим заходом в воду
  • Oda sayısı: 6: независимые квартиры
  • Diğer olanaklar: полностью меблирован, оснащен бытовой техникой, гардеробы, кондиционеры, солнечные панели нагрева воды, обустроенная общая территория площадью 200 кв.м, покрытая зеленым газоном
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 77 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Athos’da (Chalkidiki) satılık 224 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 1933
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 2704
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8896
  • Metrekare 212 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
1 300 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 11202
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 19247
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
700 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 23401
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
3 400 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 24082
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
4 000 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 30309
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
900 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 62958
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 25 m
Satılık
2 500 000 € 4716 €/m²
  • Nesne kodu 63040
  • Metrekare 530 m²
  • Rooms 14

Bülten aboneliği