Satılık - Villa 307 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
1 970 000 €
6417 €/m²
Property 26891 photo 1
Property 26891 photo 2
Property 26891 photo 3
Property 26891 photo 4
Property 26891 photo 5
Property 26891 photo 6
Property 26891 photo 7
Property 26891 photo 8
Property 26891 photo 9
Property 26891 photo 10
Property 26891 photo 11
Property 26891 photo 12
Property 26891 photo 13
Property 26891 photo 14
Property 26891 photo 15
Property 26891 photo 16
Property 26891 photo 17
Property 26891 photo 18
Property 26891 photo 19
Property 26891 photo 20
Property 26891 photo 21
Property 26891 photo 22
Property 26891 photo 23
Property 26891 photo 24
Property 26891 photo 25
Property 26891 photo 26
Property 26891 photo 27
Property 26891 photo 28

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2016
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Girit’te satılık 307 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, asansör, garaj, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Nesne kodu 35146
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 37779
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Nesne kodu 45258
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 45284
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 48612
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Nesne kodu 49464
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Nesne kodu 50284
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği